Delegaci Dolnośląskiej Izby Rolniczej 2015 r. |
|||
wg gminy |
|||
Nr |
Gmina |
Nazwiska delegatów |
|
1. |
Bolesławiecki |
Bolesławiec Miasto |
Justyna Jadach |
2. |
Bolesławiec |
Majkowski Władysław, Mikołajczyk Mariusz |
|
3. |
Gromadka |
Drozdek Marianna, Folwarków Mariusz |
|
4. |
Nowogrodziec |
Eugeniusz Kata, Kozioł Artur |
|
5. |
Osiecznica |
Wojciech Marczycki |
|
6. |
Warta Bolesławiecka |
Kopeć Henryk, Osip Franciszek |
|
7. |
Dzierżoniowski |
Bielawa |
Stawiarska Agata |
8. |
Dzierżoniów Miasto |
Grażyna Sadowska |
|
9. |
Dzierżoniów |
Ostrowski Krzysztof, Stępień Michał |
|
10. |
Łagiewniki |
Falkowski Paweł, Krawczyszyn Szczepan |
|
11. |
Niemcza |
Bąbka Mirosław, Żyła Kazimierz |
|
12. |
Pieszyce |
Rakoczy Piotr |
|
13. |
Piława Górna |
Madejski Dariusz |
|
14. |
Głogowski |
Głogów Miasto |
Mochol-Kędziora Alicja |
15. |
Głogów |
Twardochleb Ludwik |
|
16. |
Jerzmanowa |
Barna Józef, Makara Tomasz |
|
17. |
Kotla |
Gniewosz Grzegorz, Wołoszyn Jacek |
|
18. |
Pęcław |
Borek Marek, Kazimierowicz Waldemar |
|
19. |
Żukowice |
Nowakowski Andrzej, Tworkowski Zbigniew |
|
20. |
Górowski |
Góra |
Kusztra Grzegorz, Rewers Jan |
21. |
Jemielno |
Olszewski Albert, Smoliński Tadeusz |
|
22. |
Niechlów |
Pietrowiak Ryszard, Urban Gerard |
|
23. |
Wąsosz |
Górski Józef, Jaszczyński Kamil |
|
24. |
Jaworski |
Bolków |
Krosnowski Roman, Pustuła Mirosław |
25. |
Jawor |
Grenda Mieczysław |
|
26. |
Męcinka |
Bobowski Edward, Bobowski Tadeusz |
|
27. |
Mściwojów |
Mazur Seweryn Olchówka Piotr |
|
28. |
Paszowice |
Jankowski Waldemar Lechniak Zygmunt |
|
29. |
Wądroże Wielkie |
Czupak Michał Mazur Andrzej |
|
30. |
Jeleniogórski |
Janowice Wielkie |
Gołębski Piotr |
31. |
Jelenia Góra Miasto |
Grzegorz Botur |
|
32. |
Jeżów Sudecki |
Dudek Edward, Odrzywolski Józef |
|
33. |
Kowary |
Pietraszek Kamila |
|
34. |
Mysłakowice |
Klempouz Maciej, Zimmer Wiktor |
|
35. |
Piechowice |
Semeriak Jerzy |
|
36. |
Podgórzyn |
Kamińska Teresa |
|
37. |
Stara Kamiennica |
Kaszkur Mirosław, Lipiński Zbigniew |
|
38. |
Szklarska Poręba |
Ewa Witek |
|
39. |
Kamiennogórski |
Kamienna Góra |
Ditterla-Kasperska Patrycja, Kończak Bożena |
40. |
Lubawka |
Fedoruk Anna, Kociołek Lucyna |
|
41. |
Marciszów |
Mitczak Andrzej, Próchnicki Ireneusz |
|
42. |
Kłodzki |
Bystrzyca Kłodzka |
Kołt Józef , Wołyniak Przemysław |
43. |
Kłodzko |
Bobula Leszek, Szybiak Ewa |
|
44. |
Kudowa Zdrój |
Jasiński Piotr |
|
45. |
Lądek Zdrój |
Dudek Bogusław, Szymański Andrzej |
|
46. |
Lewin Kłodzki |
Dąbrowski Zbigniew |
|
47. |
Międzylesie |
Brzostowska Elżbieta, Kapłan Franciszek |
|
48. |
Nowa Ruda Miasto |
Szewczyk Danuta |
|
49. |
Nowa Ruda |
Grodź Irena, Wacławik Piotr |
|
50. |
Polanica Zdrój |
Ulatowska Elżbieta |
|
51. |
Radków |
Czarnecka Wiesława, Kuczyński Bogumił |
|
52. |
Stronie Śląski |
Główka Dariusz |
|
53. |
Szczytna |
Bernat Halina, Jaszczyszyn Roman |
|
54. |
Legnicki |
Chojnów Miasto |
Kociuba Marian |
55. |
Chojnów |
Jung Danuta, Rudziak Grzegorz |
|
56. |
Krotoszyce |
Jarema Dariusz, Łękawski Piotr |
|
57. |
Kunice |
Kasiulewicz Jacek, Sielicki Ryszard |
|
58. |
Legnica Miasto |
Grakowicz Zenon |
|
59. |
Legnickie Pole |
Frączek Ryszard, Szczerba Dariusz |
|
60. |
Miłkowice |
Musiał Zdzisław, Skoczek Sławomir |
|
61. |
Prochowice |
Pluta Wiesław, Wrona Maria |
|
62. |
Ruja |
Mackiewicz Artur, Szurkało Jan |
|
63. |
Lubański |
Leśna |
Maliszewska Maria, Śliwiński Tomasz |
64. |
Lubań Miasto |
Leszek Grala |
|
65. |
Lubań |
Gancarz Jan, Łasica Bartosz, |
|
66. |
Olszyna |
Krempczyńska Angelika |
|
67. |
Platerówka |
Świder Robert |
|
68. |
Siekierczyn |
Liczner Józef |
|
69. |
Świeradów Zdrój |
Ewa Fabiś |
|
70. |
Lubiński |
Lubin Miasto |
Trochanowski Piotr |
71. |
Lubin |
Lesicki Franciszek, Matkowski Michał |
|
72. |
Rudna |
Pastuch Roman, Rodewld Andrzej |
|
73. |
Ścinawa |
Baranowski Franciszek, Chomiński Kamil |
|
74. |
Lwówecki |
Gryfów Śląski |
Piotr Stypułkowski, Tomasz Krawczyk |
75. |
Lubomierz |
Środa Mieczysław, Wydra Henryk |
|
76. |
Lwówek Śląski |
Larek Andrzej, Ziółkowski Łukasz |
|
77. |
Mirsk |
Ławnikowski Michał, Zatchiej Zenon |
|
78. |
Wleń |
Konopacki Piotr, Lebiedź Zbigniew |
|
79. |
Milicki |
Cieszków |
Banaszak Krzysztof, Teodorczyk Sławomir |
80. |
Krośnice |
Bęben Władysław |
|
81. |
Milicz |
Kanas Zdzisław, Stefański Zdzisław |
|
82. |
Oleśnicki |
Bierutów |
Bąk Grzegorz, Prygiel-Bednarek Renata |
83. |
Dobroszyce |
Maleszka Urszula Monika |
|
84. |
Dziadowa Kłoda |
Mazur Zbigniew, Prusiewicz Dionizy |
|
85. |
Międzybórz |
Szymczak Jolanta, Solarz Roman |
|
86. |
Oleśnica Miasto |
Jesionka Jadwiga |
|
87. |
Oleśnica |
Polański Krzysztof, Uba Maciej |
|
88. |
Syców |
Smorawski Jan, Zimny Piotr |
|
89. |
Twardogóra |
Drapiewski Andrzej , Szydełko Witold |
|
90. |
Oławski |
Domaniów |
Mikoda Jacek, Zieliński Jerzy |
91. |
Jelcz Laskowice |
Borys Ryszard, Sofiński Lech |
|
92. |
Oława Miasto |
Ciepły Karol |
|
93. |
Oława |
Cholewicki Stanisław, Padula Robert |
|
94. |
Polkowicki |
Chocianów |
Kupczyński Paweł, Szydełko Zbigniew |
95. |
Gaworzyce |
Gabrysz Stanisław, Wota Maciej |
|
96. |
Grębocice |
Góralczyk Grzegorz, Laszczowski Jan |
|
97. |
Polkowice |
Mysuna Wincenty, Stępień Ewa |
|
98. |
Przemków |
Kudła Bartłomiej, Woźniak Kazimierz |
|
99. |
Radwanice |
Barylik Stefan, Sip Rafał |
|
100. |
Strzeliński |
Borów |
Chaberski Krzysztof , Sobotkiewicz Paweł |
101. |
Kondratowice |
Brusiło Marek, Ossowski Tomasz |
|
102. |
Przeworno |
Czerniak Grzegorz, Czerwiński Marek |
|
103. |
Strzelin |
Koziński Mariusz, Tracz Edward |
|
104. |
Wiązów |
Kowalewski Eugeniusz, Lis Grzegorz |
|
105. |
Średzki |
Kostomłoty |
Cychowski Krzysztof, Wicha Stanisław |
106. |
Malczyce |
Dudziński Zbigniew |
|
107. |
Miękinia |
Kaczmarek Czesław, Szachnowski Adam |
|
108. |
Środa Śląska |
Fink Jerzy, Seredyński Piotr |
|
109. |
Udanin |
Kieloch Jacek, Plesowicz Krzysztof |
|
110. |
Świdnicki |
Dobromierz |
Kucharek Ludwik, Zieliński Zbigniew |
111. |
Jaworzyna Śląska |
Mentel Radosław, Pająk Roman |
|
112. |
Marcinowice |
Drozd Piotr, Leń Stanisław |
|
113. |
Strzegom |
Figurak Jan, Wójcik Józef |
|
114. |
Świdnica |
Kucharczyk Józef , Szatanik Bogusław |
|
115. |
Świebodzice |
Krajewski Marcin |
|
116. |
Żarów |
Bernatowicz Artur, Mazur Agnieszka |
|
117. |
Trzebnicki |
Oborniki Śląskie |
Kasiniak Bronisław, Maśkiewicz Krystyna |
118. |
Prusice |
Płachciak Jan, Syrnyk Andrzej |
|
119. |
Trzebnica |
Fabrykowski Jan, Kowalik Henryk |
|
120. |
Wisznia Mała |
Dorosz Czesław, Wyrwas Tadeusz |
|
121. |
Zawonia |
Kaszuba Andrzej, Zawada Jadwiga |
|
122. |
Żmigród |
Janusz-Franków Małgorzata, Turowski Mariusz |
|
123. |
Wałbrzyski |
Boguszów Gorce |
Tarnacki Marek |
124. |
Czarny Bór |
Kalisz Bolesław, Wawrzyniak Sylwestra |
|
125. |
Głuszyca |
Duniak Maria |
|
126. |
Jedlina Zdrój |
Kowalik Ryszard |
|
127. |
Mieroszów |
Mąka Wiesław Stanisław |
|
128. |
Stare Bogaczowice |
Jasiak Krzysztof, Uchmanowicz Bogusław |
|
129. |
Szawno Zdrój |
Motyl Marcin |
|
130. |
Walim |
Leszek Malinowski, Paweł Mariusz Mazur |
|
131. |
Wałbrzych Miasto |
Mazurkiewicz Tadeusz |
|
132. |
Wołowski |
Brzeg Dolny |
Kudryński Michał, Truś Jerzy |
133. |
Wińsko |
Ożga Zdzisław, Tolisz Stanisław |
|
134. |
Wołów |
Grocholska Justyna, Sygnatowicz Karol |
|
135. |
Wrocławski |
Czernica |
Jakubek Tadeusz, Sewerniak Maciej |
136. |
Długołęka |
Buczek Adam, Maliga Tomasz Piotr, |
|
137. |
Jordanów Śląski |
Gaweł Anna, Mazurek Waldemar |
|
138. |
Kąty Wrocławskie |
Michniewicz Mirosławm, Piotrowski Tomasz |
|
139. |
Kobierzyce |
Smoła Piotr, Winiarski Zbigniew |
|
140. |
Mietków |
Synówka-Rojek Elżbieta, Żygadło Józef |
|
141. |
Sobótka |
Jakubowski Tadeusz, Solińska-Marek Urszula |
|
142. |
Siechnice |
Paczkowski Mieczysław, Skiba Edward |
|
143. |
Wrocław Miasto |
Gołębiewski Marek |
|
144. |
Żórawina |
Jankowski Stanisław, Napierała Piotr Grzegorz |
|
145. |
Ząbkowicki |
Bardo |
Ostaszewski Marcin |
146. |
Ciepłowody |
Dmytruk Franciszek, Markowska Teresa |
|
147. |
Kamieniec Ząbkowicki |
Bierut Ryszard, Majewski Arkadiusz |
|
148. |
Stoszowice |
Czachura Zbigniew, Semczuk Szymon |
|
149. |
Ząbkowice Śląski |
Dominik Andrzej, Rzepka Jerzy |
|
150. |
Ziębice |
Skotnicki Wiktor, Tracz Jan |
|
151. |
Złoty Stok |
Głąb Bogusław |
|
152. |
Zgorzelecki |
Bogatynia |
Ganiberzin Józef, Nietrzeba Maciej |
153. |
Pieńsk |
Jakubas Andrzej, Strojny Jerzy |
|
154. |
Sulików |
Baranek Tadeusz, Romanowicz Leszek |
|
155. |
Węgliniec |
Ryszard Buczkowski |
|
156. |
Zawidów |
Mochalski Tadeusz |
|
157. |
Zgorzelec |
Hrehorów Stanisław, Kondracki Andrzej |
|
158. |
Złotoryjski |
Pielgrzymka |
Paluch Jan, Sługocki Paweł |
159. |
Świerzawa |
Kozłowski Andrzej, Zięba Zbigniew |
|
160. |
Wojcieszów |
Śliwa Ryszard |
|
161. |
Zagrodno |
Kinach Tadeusz, Rachwał Tomasz |
|
162. |
Złotoryja |
Kardasz Leszek, Krasny Piotr |